Erensan makine ve kazan sektörünün altın markası

Türkiye İtibar Akademisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Türkiye çapında yaptığı Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE) sonuçlarına göre; Basınçlı Kap Sektörü’nün ülkemizdeki öncü markası Erensan, kazan ve makine sektöründen derecelendirmeye girmeyi başaran ve altın ligde yer alan tek marka oldu.

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Erensan Genel Müdürü Efkan Çeviker, “Şirketlerin birçok alanda fark yaratan performans alanlarını değerlendiren EFE raporu başta itibar, güvenilirlik sosyal fayda ve performans olmak üzere birçok alanda en iyileri ortaya çıkardı.  Kamuoyu nezdinde ülke ekonomisine ve topluma sağladığımız faydanın Basınçlı Kap ve Kazan Sektörü gibi niş bir alanda yer almamıza rağmen bu denli olumlu şekilde görülmesi bizi ayrıca mutlu etti” dedi.

Sonuçlar kamuoyu tarafından takdir gördüğümüzün en önemli kanıtıdır diye ekleyen Çeviker, “60 yıla yaklaşan tecrübesiyle, endüstri ve dünyadaki sembol yapıların ısıtma sistemlerinde tercih ettiği marka olan Erensan’ın EFE’de altın ligde yer alması, ürün, hizmet, yönetim anlayışı ve topluma sağladığı sosyal faydanın kamuoyu tarafından da takdir gördüğünün en önemli kanıtıdır” diye konuştu.

Makine sektöründen tek marka

Türkiye çapında yapılan Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE) sonuçlarına göre Basınçlı Kap ve Kazan Sektörü’nün en önemli markalarından Erensan hem kendi sektöründen hem de makine sektöründen derecelendirmeye giren tek marka oldu.

Erensan Hakkında

1966 yılında Isı sektöründe faaliyetlerine başlayan ERENSAN gerçekleştirdiği yatırımlar ve sunduğu ilklerle Türkiye‘de endüstriyel ve ticari kazan üretimine öncülük etmiştir. Üretiminin % 50’sini ihraç eden Erensan,  başta Fransa, ltalya, lngiltere, Rusya, ispanya olmak üzere, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’yu kapsayan 80 ülkede faaliyet göstermektedir.

EFE Hakkında

Türkiye İtibar Akademisi (TİA) ile Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İstatistik Bölümü’nün ortak çalışmaları sonucunda gerçekleştirilen Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE) Türkiye ekonomisine ve sosyal yaşama en çok fayda sağlayan kurum ve markaların kamuoyu nezdinde yönetim, ürün/hizmet ve sosyal fayda ekseninde sergiledikleri performanslarının bıraktığı izler ölçümlüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir