Kariyer.net’ten Yeni Nesil Staj Programı

20 yıllık deneyimini start up ruhuyla sürdüren, Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net, “Yeni Nesil Staj Programı TechKariyer” ile 380 kişilik Kariyer.net ailesine katılacak yeni üyelerini arıyor!

Türkiye’nin teknoloji alanındaki ilk start up’larından biri olan ve bugün 20 yıllık deneyimi ile online istihdam pazarının lideri konumunda yer alan Kariyer.net; yeni nesil staj programını duyurdu. Öğrencilere üniversite eğitimi sırasında staj deneyimi yaşatarak mezuniyet sonrası iş bulma sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan Kariyer.net, ‘’TechKariyer’’ programıyla gençlere birçok alanda önemli gelişim fırsatları sunmaya hazırlanıyor.

Web, mobil web ve mobil uygulamalardan oluşan 9 farklı platformun tamamını bünyesindeki teknoloji ekipleriyle Türkiye’de geliştiren Kariyer.net; yenilikleri hayata geçirme konusunda istekli, dijital endüstride kariyer hedefi olan, agile(çevik) çalışma metodunu deneyimlemek isteyen adayları, TechKariyer programına başvurmaya davet ediyor.

Yarattığı platformlar ile her ay 2.4 milyon adaya ve 40 bin şirkete hizmet veren Kariyer.net, aylık 28 milyon ziyaret ile Türkiye’de alanında en çok ziyaret edilen internet platformu. Great Place to Work Enstitüsü tarafından Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri seçilen Kariyer.net; sektöründe ilk ve tek AR-GE merkezine sahip firma olma özelliğini de taşıyor. AR-GE Merkezindeki mühendisleriyle ve sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle, gelişmiş altyapıları ve AR-GE kaynaklarını kullanarak yüzde yüz yerli teknolojiler geliştiriyor ve doğru adayı doğru işle buluşturacak ürün ve hizmetlere imza atıyor.

Mezuniyet sonrası iş fırsatı

Software Engineer, Product Management, Data Analytics / Optimization, UX/UI Design, Machine Learning ve Business Intelligence alanlarında kariyer hedefleyen; üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinde okuyan 3. veya 4. sınıf öğrencilerine, TechKariyer programıyla 2019 yaz döneminde Kariyer.net’te staj imkanı sunuluyor. Staj programına seçilen ve programı başarı ile tamamlayan öğrenciler, mezun olmadan önce yarı zamanlı iş fırsatı ve mezuniyet sonrası Kariyer.net ailesine katılma şansı kazanarak, kurumsal hayatı ve çevik çalışma modelini deneyimleme fırsatı yakalıyor.

Program kapsamında lider eğitmenlerden aldıkları eğitim ve workshoplarla kendine gelişim alanı yaratan öğrenciler, üst düzey yöneticilerin mentorluğu ile kariyer yolculuklarını profesyonel bakış açılarıyla değerlendirme şansına sahip oluyor.

Son başvuru tarihi 31 Mart

Yenilikçi, tutkulu, dinamik ve iyi bir takım oyuncusu olduğunu düşünen mühendislik öğrencilerini programa katılmaya davet eden Kariyer.net’in ‘’TechKariyer’’ programına, web sitesi üzerinden 31 Mart tarihine kadar başvuru yapılabiliyor.

Translate »